Ogrzewanie domu lub firmy

Ogrzewanie gazem ze zbiornika

Klientom, którzy zdecydowali się na wprowadzenie innowacji do swoich domów lub firm proponujemy usługę, jaką jest sprzedaż oraz kompleksową usługę montażu zbiorników do magazynowania gazu płynnego.

Oferujemy zbiorniki polskiego producenta, które wykorzystywane są przy budowaniu instalacji grzewczych do budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, ogrzewania budynków biurowych oraz hal magazynowych. 

Oferujemy kompleksowy zakres usług: projektowanie i wykonanie instalacji zbiornikowej, montaż kotłowni oraz serwis urządzeń.

Dostosowujemy każdą ofertę indywidualnie do potrzeb Klienta.

Dobierzemy pojemność zbiornika odpowiednią do potrzeb Waszej instalacji, zapewnimy projekt oraz wykonanie instalacji. Przygotujemy niezbędną dokumentację oraz zapewnimy transport zbiorników.

Działamy na terenie całej Polski

P.U. INSTAL-GAZ & SERWIS to firma istniejąca
na rynku gazu płynnego od ponad 20 lat

Firma INSTAL-GAZ & SERWIS zajmuje się montażem przydomowych instalacji grzewczych oraz dużych instalacji przemysłowych na gaz płynny. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie analizując jego potrzeby. Gwarantujemy profesjonalizm w działaniu, dzięki czemu w pełni możemy sprostać Państwa wymaganiom.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowym wykonywaniu instalacji zbiornikowych przydomowych oraz przemysłowych.

Prowadzimy sprzedaż wraz z transportem i rozładunkiem HDS, zbiorników naziemnych i podziemnych o pojemnościach 2700l, 4850l, 6700/6400l oraz większe (na życzenie klienta) wraz z płytami fundamentowymi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami. Z przyjemnością doradzimy Państwu optymalne rozwiązania w zakresie wymiany systemu grzewczego oraz doboru zbiorników na gaz. 

Wraz ze zbiornikiem dostarczamy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego .

Naszą specjalnością jest kompleksowa realizacja inwestycji związanej z wykonaniem instalacji gazowej.

Firma Instal-Gaz & Serwis oferuje także:

projekty instalacji zbiornikowych LGP, wewnętrznych instalacji gazu, projekty wodno-kanalizacyjne, przyłącza oraz instalacje wewnętrzne

wykopy, w tym wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz inne prace ziemne

kompleksowy montaż instalacji sanitarnych, wodnych, grzewczych, kotłowni oraz instalacji solarnych

serwis urządzeń, kotłów, zbiorników LPG.

 

Nasze zbiorniki na gaz propan to pewność i gwarancja niezawodności. Każdy zbiornik jest objęty gwarancją polskiego producenta.

Serwis naszych zbiorników obejmuje przegląd i konserwację urządzeń. 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Instal-Gaz & Serwis charakteryzuje:

Profesjonalizm

Świadczone usługi wykonywane są zawsze z największa starannością i dokładnością.

Doświadczenie

Zespół składa się z doświadczonej grupy montażowej z wieloletnim stażem

Konkurencyjne ceny

Wycena kosztów świadczonych usług dobierana jest indywidualnie pod Klienta

Zawsze rzetelnie i na czas

Ceny naszych zbiorników zaczynają się już od 6800 zł brutto. Chcesz dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną wycenę, skontaktuj się z nami!

Firma INSTAL-GAZ & SERWIS zajmuje się kompleksowo świadczeniem usług z zakresu sprzedaży i dystrybucji zbiorników na gaz, projektowania instalacji gazowej, przeprowadzania inwestycji związanej z budową instalacji gazowej oraz przeglądu i konserwacji urządzeń.

Ponadto oferujemy również elementy niezbędnej infrastruktury wchodzącej w skład instalacji na gaz. Nasi klienci mogą na nas liczyć w zakresie doradztwa odnośnie instalacji gazowej. Proponujemy również usługi z zakresu dopełniania niezbędnych formalności i sporządzania dokumentacji montażowej i projektowej. Przeprowadzimy Klienta przez procedury związane z wykonaniem instalacji grzewczej zasilanej propanem.

Istotną kwestią jest również ile czasu zajmie założenie instalacji na gaz propan. Po załatwieniu wszystkich formalności i wykonaniu projektu, prace ruszają niemal natychmiast. Staramy się również, aby same prace przebiegały szybko i sprawnie. Posadowienie na działce zbiornika naziemnego na gaz propan to kwestia jednego dnia, natomiast zbiornika podziemnego na propan, może zająć maksymalnie dwa dni.